Strona główna » O firmie

Kategorie

Raty/Leasing

i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

O firmie

WyposażamyFirmy.pl - „Kompleksowa obsługa biznesu”

 

O nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dostawach zakupów nieprodukcyjnych, w szczególności profesjonalnym wyposażeniem biur, magazynów, warsztatów, szatni, hoteli czy lokali gastronomicznych. Cenimy wysoką jakość, solidność dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami.

Jeśli szukasz wyposażenia odpowiedniego dla Ciebie, aby poczuć się komfortowo i zaoszczędzić czas zapraszamy do przejrzenia naszej oferty.

Naszymi wiodącymi dostawcami wyposażenia są: AJ Produkty, Swedmach, Nowy Styl, Netinet, Splast, Bakpol, Kels i wielu innych.

Dostarczamy również Sprzęt AGD takich renomowanych producentów jak Samsung, BEKO, Whirpool, AEG, Elektrolux, Bosch i inni. W naszej ofercie posiadamy sprzęt  ICT jak komputery, drukarki, smartfony i wyposażenie od Samsunga, Apple czy Huawei.

Dostarczamy również wysokiej jakości usługi i produkty z zakresu: telekomunikacji, energetyki (prąd i gaz), ubezpieczeń (majątkowe, grupowe, dedykowane), leasingu i najmu (urządzenia i maszyny, pojazdy etc.) a także flotowe (karty, obsługa flot) i wiele innych

 

Doświadczenie

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w dostawach kompleksowych rozwiązań, wiemy że firmowe wnętrza to nie tylko zakup produktów – to również poprawa komfortu i efektywności codziennej pracy. Optymalnie urządzone wnętrze, zadba nie tylko o wizerunek Twojej firmy ale też o zdrowie Twoich pracowników. Dzięki dostosowanym do indywidualnych potrzeb rozwiązaniom naszych dostawców, stworzysz perfekcyjnie zaplanowane środowisko pracy, ściśle odpowiadające profilowi Twojego biznesu.

Jeśli potrzebujesz pomocy, pomożemy zaprojektować i zaaranżować pomieszczenia, w których użytkownicy będą mogli wykorzystać swój potencjał do maksimum – w biurze, stołówce, szatni, warsztacie czy magazynie, także w przestrzeni publicznej. Nasi partnerzy pomogą ci również dobrać odpowiedni sprzęt do Twojej firmy.

 

Indywidualne projekty i współpraca

Chciałbyś nawiązać długotrwałą współpracę i mieć zaufanego partnera Biznesowego  - zapraszamy do kontaktu z naszymi biurami regionalnymi, przygotujemy wspólnie model współpracy określający jego zakres i parametry. Dzięki nam zaoszczędzisz czas i zajmiesz się rozwojem swojego biznesu oraz zredukujesz koszty działalności operacyjnej swoje firmy.

 

Korzystamy z najlepszych wzorców obsługi kontraktów w relacjach B2B, obsługujemy kompleksowo inwestycje a także bieżącą współpracę. Potrzebujesz pomocy skontaktuj się z naszym biurem regionalnym w dogodnej dla Ciebie lokalizacji. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.

 

Zapraszamy do współpracy

 

Zespół WyposażamyFirmy.pl


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl